четвер, 16 листопада 2017 р.

Захоплення Черненко Поліни


Черненко Поліна займається художньою гімнастикою з 2015р. З самого раннього дитинства Полінка дуже активна, цілеспрямована і спортивна дитина. Вона дуже любить лазити по різним лабіринтам, турнікам та дуже любить спортивні майданчики. Поліна дуже гнучка дитина і саме тому батьки і вирішили віддати її на художню гімнастику в спортивний комплекс «Мотор Січ». І хоч для маленької дівчинки було важко і тяжко ходити на тренування 3 рази в тиждень по 2 години, вона з великим задоволенням ходила на тренування і дуже старалася виконувати всі, що вимагав від вихованців тренер.
       Вже після року занять (травень 2016р) вона зайняла гідне lll місце в змаганнях зі спеціальної фізичної підготовки. 28.12.2016р. в нашому місті в стінах спорткомплексу «Мотор Січ» проводився Х Традиційний турнір з художньої гімнастики. І Полінка зайняла вже ll місць, а в 2017р на ХI Традиційному турнірі Поліна посіла, на жаль, тільки V місце. Але дівчинка не зупиняється на досягнутому.
       Зараз у Полінка нове захоплення - вона займається чирлідингом. Чірлідінг - вид спорту, що поєднує елементи шоу і видовищні види спорту. Поліна впевнена, що і тут вона досягне високих результатів. А її рідні і близькі будуть нєю пишатися.

Немає коментарів:

Дописати коментар